Nowa oferta - FOTOGRAFIA

Fotografia reklamowa - produktów, pomieszczeń oraz artystyczna fotografia studyjna i plenerowa. Oferujemy zdjęcia na potrzeby biznesu ale także sesję rodzinne i ślubne.

Nietypowe kształty z każdego materiału!

Chcesz zrobić coś oryginalnego? Dzięki naszemu laserowi i doświadczeniu jesteśmy w stanie tworzyć praktycznie dowolne kształty na praktycznie dowolnym materiale! Ogranicza nas WYOBRAŹNIA!

O nas

Jesteśmy firmą prężnie działającą od 10 lat na rynku lokalnym oraz poza jego obrębem. Zajmujemy się kompleksowymi usługami reklamowymi – identyfikacją wizualną, projektowaniem logo i wielu form graficznych, wizytówek, kalendarzy, plakatów, upominków i gadżetów firmowych, nadruków na odzieży, a także reklam na pojazdach i witrynach.  Nasz doświadczony zespół profesjonalistów pracuje tylko i wyłącznie na wiodących maszynach marki Roland - ploterze drukująco-tnącym, maszynie laserowej, laserze grawerująco-trnącym, ploterze termicznym do kształtów 3D, czy też sitodruku. Gwarantujemy pełne zaangażowanie i wykonanie projektu od A do Z (stworzenie projektu, jego wykonanie, a także oklejenie na szybie, dostarczenie gotowego produktu).

Od lat szeroko współpracujemy na rynku lokalnym z małymi i dużymi firmami, za każdym razem otwierając się na prośby i sugestie klientów. Dzięki temu mają Państwo okazję otrzymać najlepszy produkt, który będzie spełniał wszelkie Państwa oczekiwania.

Przy każdym zleceniu stawiamy na oryginalność oraz wysoką jakość wykonania, co stało się już naszym znakiem rozpoznawczym. Oferujemy atrakcyjne ceny, szybką realizację, a także gwarancję na wykonane przez nas produkty i usługi.

Możemy poszczycić się wzorową współpracą między innymi z siecią Aptek Centrum Zdrowia, szczecińskim klubem Nak Muay Szczecin (klubem trzykrotnego misztrza świata Marcina Parchety), klubami sportowymi BKS Skorpion Szczecin, Boks Poznań, Gold Team, a także salonem samochodowym KIA oraz wieloma innymi.